ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız SERİN MEDİKAL KAĞIT  ve etiket sanayi sektöründeki 30 senelik tecrübesini şirket bünyesinde ortaya koymuş ultrason kağıtları termal yazıcı kağıtları etiketler ve barkodlar yapışkanlı kağıt etiket imalatıyla başlamıştır. Ürettiğimiz ürünlerde kalitemizden taviz vermeden “En İyi Ürün, En İyi Hizmet ve Uygun Fiyatla” müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışı ülkelerde beğeni kazanmıştır. Sortie Marka ile ürünlerimizi Yurtdışı Bayilerimiz kanalı ile ihracatı yapılmaktadır.

İmalatını yaptığımız ürünlerin başında  TERMAL / KUŞE  barkod yazıcı etiketleri ,termal pos kağıtları, A4 Laser etiketleri gelmektedir. Ayrıca bu yazıcı Cihazlar ve teknik servis hizmeti verilmektedir.

SERİN MEDİKAL KAĞIT, kendi bünyesinde;

Firma teknik desteği ile tıbbi parlak kağıt üreten bir teknolojisini geliştirmiş olup; Ürünlerimize yüksek kalite ve korunma sağlamaktadır. Bu sebeple; Serin Medikal Kağıt, üretiminde ihraç etmek için dünya çapında, hassas bir kaplama son teknoloji makinesi kullanmaktadır.

SERİN MEDİKAL KAĞIT; Reklam sektörüne ait folyo, araç kaplama folyoları, dekoratif folyolar , köpük bant  ithalatını yapmakta olup ayriyeten endüstriyel bant çeşitleri ve çift taraflı bant gruplarının ithalatını yapmaktadır.

Serin Medikal Kağıt, İlgili işletmelere öncülük edecek ve SORTIE markası altında Yurtdışı ve Yurtiçi Bayilerimiz ile birlikte, küresel bir şirkete dönüşmekteyiz.

Serin Medikal Kağıt, Bayilerimiz ve müşterilerimiz ile uzun süreli ilişkiler, kalite, paketleme, teslimat ve fiyat için benzersiz gereksinimleri karşılamaktadır. İşbirliğimizi; güven, dostluk ve açık fikirli paylaşımlarla ile işbirliği yapmak, şirket ana prensiplerimizdir.

Firmamız yönetim kurulu ve tüm departmanlarımız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye hazırdır.

Saygılarımızla,

SERİN MEDİKAL-KAĞIT