BANT GRUBU

Köpük bant

Köpük bantlar sızdırmazlık ve birçok parçayı birleştirme özelliğine sahip bant türüdür. Hava koşullarına göre yüksek direnç göstermektedir. Mobilya ve otomotiv sektöründe kullanılır.

Yapıştırıcıların doğru olarak seçilmesi çift taraflı bandın nasıl kullanılacağı ile de ilişkilidir. Araç logo ve yan çıtaların yapışmasında çift taraflı köpük yapışkanlı bantlar daha etkili sonuçlar vermektedir. Çift taraflı yapışkan bantlar asma ve montaj tutturma yanı sıra yapıştırma ve daha birçok alanda 3m çift taraflı köpük bant kullanılmaktadır.

Bu durumda ultra tutuş gücü sayesinde çeşitli nesneleri sabitlemeye yarayan bant modeli araba, ev ve ofis gibi alanlarda etkili olarak kullanılmaktadır. Firmamızın üretim kalitesi ile herhangi bir sorun oluşmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bu bantların fiyatları yani çift taraflı köpük bant fiyatı ise çok uygun seviyelerde tutulmuştur.

Koli bandı

Sahip olduğu güçlü yapıştırma özelliği ve dayanıklılığıyla dikkat çeken koli bantları birçok alanda kullanım kolaylığı ve hızlılık sağlar.

Kullanıldıkları alanlarda basınca dayanıklı yüzeyler oluşturan bu ürünler, kolilediğimiz nesneleri dış etkenlerden korumamızı ve istediğimiz yere taşımamızı sağlar. Koli bantları, paketleme ve ambalajlama işlerimizi kolaylaştırır.

Endüstriyel bantlar

Birçok alan ve birçok uygulama için uygun endüstriyel yapışkan bantlar bulunmaktadır. Çoğu akıllı telefonda, telefonda bulunan uygulamalardan daha fazla sayıda türde yapışkan bant vardır. Günümüzde ise;  Elektronik Endüstrisi, Otomotiv Endüstrisi, Kâğıt ve Baskı Endüstrisi, Marka Koruyucu, Yapı Endüstrisi ve Ev Cihazı / Aletleri Endüstrisi kullanılır.

Slikonlu çift taraflı bant

Her iki tarafında güçlü yapıştırıcıdan oluşan esnek ve şeffaf bantlardır. Bu bantlar yazılmayacak kadar çok alanda kullanılabilir özelliktedir. Şeffaf bantlar söküldüğü zamanda iz bırakmayan modellerdir.

Çift taraflı bantlar

Kullanım alanları çok geniş olan bantlar birçok farklı tipte üretilmektedir. Kullanılacağı işte en iyi verim alınması adına amacına uygun üretilen bantlar tek taraflı ve çift taraflı bant olarak iki türe ayrılır. Çift taraflı bantlar kendi içinde de transfer, köpük, bez, PVC, klişe ve daha birçok türe sahiptir. Bant alırken öncelikle hangi işte kullanılacağı çok önemlidir. Çünkü kullanılacağı zemin ya da ortama göre bant seçmek aldığınız verimi maksimuma çıkaracaktır. Bu bantların ağır ve büyük işlerde kullanılmak üzere üretilen modelleri olduğu gibi ev veya ofis ortamında kullanılmak üzere üretilen modelleri de vardır.